tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Taglig Teknoloji, Türkiye’de ilk ve tek led ekran üreticisi olarak 2014 yılında kurulmuş olup, led ekran üretimindeki bilgi birikimini beyaz eşya sektörü ile devam ettirmiştir. Elektronik donanım ve yazılım alalında uzmanlaşmış ve bu alanda önemli kamu kurum ve özel sektör firmaları ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Taglig Ar-Ge tarafından geliştirilen fırın elektronikleri, davlumbaz kontrol kartları, küçük ev aletleri elektronik kartları, Isıtıcı – soğutucu kontrol kartları, medikal ve hijyen ürünleri için elektronik kartlar üretmektedir. Başta beyaz eşya sektörü olmak üzere birçok sektöre, hem proje hem de ürün bazında farklı çözümler sunabilmektedir.

Taglig Teknoloji ayrıca Türkiye’de ilk ve tek led ekran üreticisidir. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: taglig.com

Misyonumuz

Dünya tarihinde büyük keşiflere imza atmış, bilimi ve üretimini bütün insanlığın faydasına sunmuş, büyük bir medeniyetin izinde; evrensel temelleri koruyan, Ta mottosu ile Türkiye’den dünyaya açılan bir teknoloji merkezi olmaktır.

Vizyonumuz

Elde ettiğimiz bilgi, geliştirdiğimiz teknoloji ve ürettiğimiz her bir ürün insanlığın faydasına, ülkemizin kalkınmasına ve çalışanlarımızın haklı gururuna hizmet eder. Hedefimiz; bilgiye olan açlığımızı, yeniliğe olan aşkımızı ve üretim sevdamızı, teknolojinin yüksek standartlarında, bütün dünyaya taşımaktır.